مشاوره رایگان آموزشی

02122882007

سرانجام آپدیت taproot قطعی شد، بیت کوین قرار است بزرگترین اپدیت خود را داشته باشد

با توجه به داده های وب سایت Taproot.watch ، ممکن است بهروزرسانی تپ روت بیت کوین تا چند روز آینده ادامه یابد. آمار این سایت نشان می دهد که سیگنال مثبت ماینرها در دو هفته گذشته برای اجرای این سافت فورک بسیار بالا است.

اگر وضعیت سیگنال حمایت از ماینرها باشد ، آزمایش سریع این سافت فورک قطعی می شود ، این بهروزرسانی در نوامبر امسال اجرا می شود.

بر اساس اطلاعات گیت هاب در مورد فعال سازی تپ روت بیت کوین ، این ویژگی یک بهروزرسانی خواهد بود که اگر شما به عنوان یک سافت فورک سازگار در شبکه اجرا شود.

این ویژگی بهروزرسانی مانند طرح امضای شنور (Schnorr) و MAST و یک زبان جدید به نام Tapscript است که شامل آن می شود. تپ روت ، انعطاف انحصاری اقتدار هوشمندانه بیت کوین را افزایش می دهد ؛ از طرف دیگر با امکان پیاده سازی هوشمندانه مجذوب شده به عنوان یک تراکتور معمولی در شبکه بیتکوین ، حرارت خاص نیز افزایش می یابد.

قرارداد هوشمند بیت کوین یک کد نرم افزاری است که بین تمام نودهای شبکه تورزی ادامه دارد. اگر بخواهید هوشمندانه بیت کوین را پیچیده کنید ، اگر دیگر رمزارزها را هوشمندانه اجرا نمی کند و آن را سخت و دشوار می کند ،

تپ روت (Taproot) چیست؟ معرفی بروزرسانی بزرگ شبکه بیت کوین
طرفداران این بلاکچین فکر می کنند که ویژگی های سافت فورک Taproot و امضای شنور و MAST ، برای بهبود مقدمات انحصاری و حرارتی خاص این شبکه کمک به شماست.

در زمان نگارش این خبر ، سایت Taproot.watch نشان داد که با وضعیت سیگنال های کنونی نسبت به ۹۸.۳۵ ۵ این بهروزرسانی با موفقیت ادامه دارد. تعداد سیگنال های لازم برای قطعی شدن در سافت فورک تپ روت در زمان نگارش این خبر ، ۲۲ بلاک است. با توجه به اینکه ۱۹۴۴ بلاک تا پایان این دوره باقی مانده است (حدود ۳۲ ساعت) ، احتمال دارد که بهروزرسانی بسیار بالا باشد.

به روز رسانی تپ روت بیت کوین Taproot سافت فورک شبکه بیت کوین
آندرس آنتونوپولوس در این قسمت در توییتر گفته شده است:

تپ روت برای اجرایی شدن در ماه نوامبر تا ۳۶ ساعت آینده ، برنامه ریزی برای ادامه. این یک موفقیت بزرگ برای بیت کوین است. Taproot الگوریتم دیگری با نام شنور معرفی کرد و ویژگی های حرارت آن قابل توجه است در صورت تمایل دارد. همینطور یک پیروزی بزرگ برای روش آزمایش سریع ۸ هفته آزمایش هم هست.
ویژگی تپ روت بزرگترین آپدیت پس از سگویت در سال ۲۰۱۷ است. جیمی سانگ و همپوس ژوبرگ از فعالان حوزه رمزارزها نیز در توییتر از ویژگی خاص تپ روت در آینده افزایش نزدیک خبر می دهد. ژوبرگ نوشته شده است:

ادغام کاملاً آماده شده و کاربردها در یک نوع تراکتور به واسطه تپ روت ، در مدت طولانی به بلاکچینی بسیار قدرتمندتر ختم است. اینگونه صحیح کار است. باید اینگونه بلاکچین طراحی شود.

اشتراک گذاری :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاه بگذارید

profile avatar
  Subscribe  
Notify of

قیمت ارزهای دیجیتال

Name Price24H %
bitcoin
Bitcoin(BTC)
$34,338.00
4.56%
ethereum
Ethereum(ETH)
$2,506.41
-0.02%
ripple
XRP(XRP)
$0.865
-0.21%
litecoin
Litecoin(LTC)
$159.48
1.40%
tron
TRON(TRX)
$0.072
2.51%