مشاوره رایگان آموزشی

02122882007

صندوق های بازنشستگی با وجود ریزش اخیر بازار به دنبال سرمایه گذاری رمزنگاری شده هستند.


ForUsAll ، ارائه دهنده برنامه بازنشستگی مستقر در ایالات متحده ، در حال پیوستن به Coinbase است تا به مشتریان اجازه دهد تا ۵ درصد از دارایی های سهام خود را در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری کنند.

ارائه دهنده حقوق بازنشستگی ، که در درجه اول به مشاغل کوچک و متوسط ​​خدمت می کند ، در تلاش است تا در محصولی به نام Alt 401 (k) در معرض بیش از ۵۰ ارز رمزنگاری شده قرار گیرد.

دیوید رامیرز ، بنیانگذار و مدیر ارشد سرمایه گذاری شرکت ، نگرانی ها در مورد ارائه محصولات رمزنگاری شده در اوراق بهادار بازنشستگی را به دلیل نوسان آنها تأیید کرد ، اما استدلال کرد که اگر به آنها امکان دسترسی به دارایی های رمزنگاری داده نشود ، شهروندان ایالات متحده در “آسیب” خواهند بود در برنامه های بازنشستگی آنها:

“ممکن است یک آمریکایی متوسط ​​نسبت به موسسات بزرگ و افراد با ارزش خالص بالا از نظر ساختاری در ضعف باشد و ما فکر نمی کنیم که این درست باشد.”
ForUsAll 1.7 میلیارد دلار دارایی برنامه بازنشستگی را کنترل می کند ، که بخش کوچکی از ۲۲ تریلیون دلار بازار حساب بازنشستگی را تشکیل می دهد.

در ایالات متحده ، یک برنامه ۴۰۱ یک حساب بازنشستگی مشارکت تعریف شده با حمایت کارفرمایان است که در زیر ۴۰۱ قانون درآمد داخلی تعریف شده است.

شرکت های بزرگ سرمایه گذاری سازمانی مانند Fidelity Investments و Charles Schwab به مشتریان اجازه نمی دهند که مستقیماً ارز رمزنگاری شده را در حساب های مشمول مالیات یا حساب های بازنشستگی منفرد خریداری یا بفروشند. با این حال ، آنها می توانند سهامی را در تراست هایی که در دارایی های رمزنگاری سرمایه گذاری می کنند ، از شرکت هایی مانند Grayscale Investments خریداری کنند.

مرتبط: تام جسوپ از Fidelity می گوید رمزنگاری به “نقطه اوج” برخورد کرده است

یکی از شرکت هایی که خرید مستقیم دارایی های رمزنگاری شده و طلا را برای برنامه های بازنشستگی مجاز می داند ، BitcoinIRA است که در سال ۲۰۱۶ تاسیس شد. در مورد همکاری ForUsAll با Coinbase ، بنیانگذار و مدیر عامل در BitcoinIRA ، کریس کلاین اظهار داشت:

“ForUsAll و Coinbase اگر بازاری نبود ، این کار را نمی کردند. افرادی هستند که این را با این نوع وجوه می خواهند. و آنها می خواهند با ۴۰۱ (k) ثانیه به چیزهای جدید و مهیج دسترسی پیدا کنند. ”
مدیر عامل MicroStrategy ، مایکل سایلور ، به اقدام ForUsAll برای آغوش رمزنگاری پاسخ داد.

اشتراک گذاری :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاه بگذارید

profile avatar
  Subscribe  
Notify of

قیمت ارزهای دیجیتال

Name Price24H %
bitcoin
Bitcoin(BTC)
$34,338.00
4.56%
ethereum
Ethereum(ETH)
$2,506.41
-0.02%
ripple
XRP(XRP)
$0.865
-0.21%
litecoin
Litecoin(LTC)
$159.48
1.40%
tron
TRON(TRX)
$0.072
2.51%