مشاوره رایگان آموزشی

02122882007

ایردراپ (Airdrop) چیست؟ دریافت رایگان کوین

ایردراپ چیست؟ چگونه کوین رایگان دریافت کنیم؟

شاید برای خیلی از کاربران پیش آمده باشد که با نگاه انداختن به کیف پول دیجیتالی خود مقدار اضافی از توکن را پیدا کنند که بسیار لذت بخش است. ایردراپ ها، ارزهای دیجیتال رایگانی هستند که به صورت ناگهانی در کیف پول ظاهر میشوند. گاهی با این پرسش ها رو به رو میشویم که ایردراپ ها از کجا می آیند؟ چرا رایگان هستند؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا به پاسخ های این پرسش ها برسید.

ایردراپ چیست و چه هدفی دارد؟

airdrop فرآیندی است که در طی آن، مقدار زیادی از توکن یا ارز دیجیتال به کیف پول های الکترونیکی واریز میشود. در واقع در طی این فرآیند شما صاحب مقداری از ارزهای رایگان میشوید.

ایردراپ را به کمپین تبلیغاتی بزرگ تشبیه میکنند، چرا؟ برای اینکه پخش کردن ارزهای دیجیتال و توکن ها به صورت رایگان باعث افزایش آگاهی مردم نسبت به ارز جدید میشود. بنابراین پخش رایگان توکن، یک روش جدید تبلیغات در دنیای رمز ارز ها به شمار می آید. یک پلتفرم و رمز ارز جدید در ابتدای دنیای خود برای اکثر مردم ناشناخته است. برای رشد و توسعه نیاز است تا افراد بیشتری این رمز ارز را بشناسند. در این میان بهترین گزینه، airdrop میباشد، تا با توزیع رایگان رمز ارز میان کاربران، آن را به شهرت برساند تا دیگران با آن آشنا شوند.

یکی دیگر از اهداف airdrop، کاهش هزینه تبلیغات است. با وجود تبلیغات بسیار گران قیمت، airdrop با قیمت کم و سرعت بیشتر نام یک رمز ارز را تبلیغ میکند.

چگونگی شرکت در ایردراپ و دریافت رایگان توکن

با خرید کیف پول دیجیتالی  یا کیف پول سخت افزاری مانند لجر میتوانید منتظر دریافت توکن های رایگان باشید. که البته کیف پول شما باید فعال باشد.

خرید بیت کوین یا اتریوم و فعال نگهداشتن کیف پول خود، روش دیگری برای شرکت در airdrop میباشد.

داشتن ایمیل معتبر و اکانت تلگرام یا توییتر نیز یک گزینه دیگری برای شرکت در ایردراپ است، چرا که عضویت در گروه های تلگرامی و یا شرکت در یک سایت برای دریافت توکن، الزامی است.

انواع ایردراپ

ایردراپ اختصاصی

ایردراپ استاندار

بانتی ایردراپ

هولدر ایردراپ

 

امنیت در ایردراپ ( کلاهبرداران به شما نزدیک هستند)

خطر کلاهبرداری در airdrop بسیار بالا است که متاسفانه این نکته کمتر مورد توجه قرار گرفته است. کلاهبرداران با قصد واریز پول، بخشی از دارایی را سرقت میکنند. برای جلوگیری از این ترفندهای کلاهبرداران چند نکته بسیار مهم از جمله:

۱-فقط منابع رسمی را دنبال کنید و به هیچ وجه بر روی هر لینک کلیک نکنید. اگر شرکت عرضه کننده یک ارز قصد برگزاری یک airdrop را داشته باشد حتما از طریق شبکه های رسمی اجتماعی خود اطلاع رسانی میکند.

۲-مراقب سرقت اطلاعات باشید و اطلاعات خصوصی خود را در اختیار هرکسی قرار ندهید. یادتان باشد که airdrop هیچوقت تقاضای پول نمیکند. بنابراین به ایردراپی که برای واریز توکن درخواست پول میکند باید شک کرد! همینطور کلید خصوصی خود را برای کسی ارسال نکنید.

انجام ایردراپ چه دلیلی دارد؟

همانطور که در توضیحات بالا گفته شد برای ایجاد آگاهی نسبت به یک ارز دیجیتال، سود بردن دو طرف، جایگزین مناسبی برای Ico، توزیع عادلانه توکن و همچنین تقدیر از کاربران airdrop انجام میشود.

یکی از ویژگی های اصلی متن باز بودن این است که همه کاربران شبکه بتوانند به یک اندازه به منابع دسترسی داشته باشند. airdrop این امکان را فراهم میکند تا همه رمز ارزها در ابتدا به صورت غیر متمرکز توزیع شوند.(توزیع عادلانه توکن)

نتیجه گیری

تا اینجای مقاله با مفهوم airdrop و هدف آن آشنا شده اید. و اما در آخر ، ایردراپ صرفا یک شیوه تبلیغاتی است و نمیتوان برای فعالیت طولانی مدت در بازار بر روی شرکت در ایردراپ حساب کرد.

اشتراک گذاری :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاه بگذارید

profile avatar
  Subscribe  
Notify of

قیمت ارزهای دیجیتال

Name Price24H %
bitcoin
Bitcoin(BTC)
$34,338.00
4.56%
ethereum
Ethereum(ETH)
$2,506.41
-0.02%
ripple
XRP(XRP)
$0.865
-0.21%
litecoin
Litecoin(LTC)
$159.48
1.40%
tron
TRON(TRX)
$0.072
2.51%